Wysoka wygrana w Rudniku.

W hokejowych rozmiarach wygrali dzisiejszy sparing nasi zawodnicy w Rudniku z miejscową drużyną Orła Rudnik 1:7.  Trzy bramki dla naszej drużyny strzelił Radosław Wojtas, dwie Juliusz Cupak, po jednej Piotr Urbanik i obrońca Orła trafieniem samobójczym. Najładniejsza bramka meczu padła po rzucie wolnym wykonywanym przez Radosława Wojtasa - piłka po jego strzale trafiła w samo okienko bramki. Gra naszego zespołu mogła się podobać, gdyż widać było bardzo dużo składnych akcji na połowie przeciwnika. Kolejny sparing nasza drużyna rozegra już na obozie, na który wyjeżdża we wtorek. O tym spotkaniu w kolejnym newsie.

Orzeł Rudnik - LZS Zdziary 1:7 (1:1)

1:0  Gąsiorowski

1:1 Wojtas R.

1:2 Wojtas R.

1:3 Cupak

1:4 Urbanik P.

1:5 Wojtas R.

1:6 Cupak

1:7 Samobójcza

Skład: Siembida Mateusz - Cupak Juliusz (75' Cichoń Paweł), Pachla Łukasz, Smutek Adrian, Startek Łukasz - Cichoń Adam, Cichoń Paweł (41' Urbanik Wojciech), Urbanik Krzysztof, Urbanik Piotr (41' Węgliński Marcin) - Wojtas Radosław, Tofil Wojciech (65' Urbanik Piotr).

Grano 2x40min.