Wygrana 1:3 w czwartym sparingu.

W czwartym sparingu nasza drużyna wygrała z występującą w Klasie A drużyna KS Podwalina 1:3. Bramki dla naszego LZS-u strzelił Piotr Wojtas dwie i Krzysztof Spyrka. Trener Jacek Gajewski miał dzisiejszego dnia do dyspozycji aż 19 zawodników w tym juniora Józka Palenia który mógł strzelić bramkę w ostatniej minucie spotkania lecz źle uderzył głową. Mecz z wyraźną przewagą naszego zespołu – dużo akcji i strzałów na bramkę lecz brak skuteczności. Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w najbliższy weekend a przeciwnikiem będzie ligowy rywal Orzeł Rudnik. Więcej o tym meczu w kolejnym newsie.

Skład: Płoskoń Krzysztof – Cupak Juliusz, Pachla Łukasz (46’ Cichoń Paweł), Startek Łukasz (46’ Smutek Adrian), Węgliński Marcin (46’ Węgliński Krzysztof) – Urbanik Krzysztof (68’ Pytlak Grzegorz), Gruszczyk Rafał (46’ Urbanik Wojciech), Wojtas Radosław, Cichoń Adam (83’ Paleń Józek) – Wojtas Piotr (60’ Mika Łukasz), Spyrka Krzysztof (46’ Tofil Wojciech).

Zabrakło: Siembida Mateusz, Urbanik Piotr.

Powiązana galeria: