Wysoka przegrana w pierwszym sparingu na Słowacji.

Niestety wczorajszy sparing z drugoligową drużyną TJ Druzstevnik Liptovska Stiavnica zakończył się wysoką porażką naszego LZS-u 9:1. Zawodnicy naszego rywala wykorzystali wszystkie swoje sytuacje na zdobycie bramki. Nasz zespół mógł zdobyć więcej bramek jednak brakowało skuteczności pod bramką rywal.  Jedyną bramkę strzelił obrońca Krzysztof Węgliński. Kolejny sparing zagramy w sobotę o godzinie 11:00 z czwartoligową drużyną FC 34 Liptovsky Mikulas - Paludzka.

TJ Druzstevnik Liptovska Stiavnica - LZS Zdziary 9:1 (4:0)

1:0 12 min.

2:0 15 min.

3:0 28 min.

4:0 30 min.

5:0 65 min.

6:0 67 min.

6:1 72 min, Węgliński Krzysztof (asysta Urbanik Piotr)

7:1 75 min. rzut karny

8:1 86 min.

9:1 88 min.

Skład: Płoskoń Krzysztof - Pachla Łukasz, Smutek Adrian (46' Węgliński Krzysztof), Startek Łukasz, Urbanik Wojciech (40' Cichoń Paweł) - Urbanik Piotr (46' Węgliński Marcin), Wojtas Radosław, Urbanik Krzysztof, Cichoń Adam - Spyrka Krzysztof (46' Tofil Wojciech), Wojtas Piotr (70' Urbanik Piotr).

Powiązana galeria: