Zapowiedź 7 Kolejki: Sokół Kamień - LZS Zdziary.

Już w najbliższą niedzielę 18 Września 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 7 kolejki w Keeza Klasa Okręgowa w Podokręgu Stalowa Wola. Przeciwnikiem będzie drużyna Sokoła Kamień lidera obecnych rozgrywek. Początek spotkania godzina 16:00. Zbiórka zawodników godzina 15:00.

Obsada sędziowska: Rafał Sawicki (Główny), Mariusz Antosz i Sylwester Rolek (Asystenci).

Sokół Kamień po 6 kolejkach zajmuje 1 pozycję z kompletem punktów - 18 oczkami. W 6 spotkaniach nasz rywal wszystkie spotkania wygrał strzelając 23 bramki przy 4 straconych. Najlepszym strzelcem Sokoła jest Kacper Piechniak strzelec 10 bramek. W naszej drużynie liderem jest Wojciech Sobiło strzelec 12 bramek. Po 6 kolejkach nasza drużyna zajmuje 2 pozycję z dorobkiem 15 punktów. Pięć zwycięstw i jedna porażka to bilans gier. LZS w 5 spotkaniach strzelił 25 bramek tracąc 4.

Kto poprowadzi drużyny do zwycięstwa w niedzielnym spotkaniu ?? Czy Kacper Piechniak strzeli kolejne bramki w barwach Sokoła ?? A może to właśnie nasz napastnik Wojciech Sobiło dołoży kolejne trafienia ??

O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę 18 Września o godzinie 16:00 na stadionie w Kamieniu !!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

Dla osób które nie będą się mogły pojawić będzie transmisja live na kanale YouTube: portal 4miasta.pl

Kolejka 7
KS Jarocin