7 Kolejka: Sokół Kamień - LZS Zdziary 1:0.

W meczu 7 kolejki rozegraliśmy hit kolejki z Sokołem Kamień. Mecz niestety zakończył się skromnym zwycięstwem 1:0 zawodników Sokoła. Decydującą bramkę w 55 minucie po zamieszaniu w polu karnym strzelił Krystian Błajda. Dla naszego zespołu jest to druga porażka w sezonie, a Sokół jest jedyną nie pokonaną drużyną która z kompletem zwycięstw zajmuje 1 miejsce w ligowej tabeli.

Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższą sobotę 24 Września 2022r. o godzinie 16:00 z rezerwami Stali Stalowa Wola na własnym stadionie. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie !!

Sokół Kamień - LZS Zdziary 1:0 (0:0)

Bramka:

1:0 55' Krystian Błajda

Żółte karki: 21' Krzysztof Urbanik.

Sędziował: Rafał Sawicki.

Całe spotkanie na kanale YouTube:

Skład Sokół Kamień: Maciej Siudak – Adrian Piekut, Patryk Wiatr, Dominik Podstawek, Maciej Rurak (66' Mateusz Podstawek), Krystian Błajda (90' Maciej Partyka), Konrad Jandziński, Grzegorz Rychel (76' Tomasz Konefał), Eryk Sarzyński, Artur Łuczak (45' Marcin Dec), Kacper Piechniak. Rezerwa: Dawid Bajek, Adam Kozak, Marek Story.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała – Damian Sałek, Łukasz Startek, Jerzy Gnidec, Krzysztof Urbanik – Przemek Siudak, Rafał Gruszczyk, Michał Madej (75' Albert Kiełbowicz), Adam Cichoń (65' Jan Madej) – Radosław Wojtas (80' Piotr Wojtas), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Kryspin Białas, Patryk Machaj, Mariusz Pchełka.

Kolejka 7
KS Jarocin