6 Kolejka: LZS Zdziary - Junior Zakrzów 5:1.

W meczu 6 kolejki wygrywamy na własnym stadionie z beniaminkiem Juniorem Zakrzów. Trzy bramki w meczu strzelił Wojciech Sobiło i dwie Michał Madej. Dla gości Karol Bonach. Dzięki tej wygranej nasz zespół zajmuje drugą pozycję z 15 punktami na koncie. W niedzielę 18 Września 2022r. rozegramy mecz z liderem rozgrywek Sokołem Kamień. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie w Kamieniu. Serdecznie zapraszamy !!

LZS Zdziary - Junior Zakrzów 5:1 (3:0)

1:0 25' Wojciech Sobiło

2:0 32' Wojciech Sobiło

3:0 40' Michał Madej

4:0 55' Michał Madej

4:1 62' Karol Bonach

5:1 78' Wojciech Sobiło

Żółte kartki: 45' Łukasz Startek, 83' Krzysztof Urbanik - 57' Michał Żyła.

Sędziował: Tomasz Giżka.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała (83' Krzysztof Płoskoń) - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Łukasz Startek (58' Mariusz Pchełka), Krzysztof Urbanik - Rafał Gruszczyk (80' Kryspin Białas), Przemek Siudak, Adam Cichoń (60' Jan Madej), Michał Madej - Radosław Wojtas (73' Albert Kiełbowicz), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Paweł Szafran.

Skład Junior Zakrzów: Paweł Sołek - Karol Brożyna, Kamil Guściora, Daniel Kuciński, Tomasz Malicki, Kacper Panek (46' Karol Bonach), Dawid Świątek, Mateusz Szlęzak (46' Marek Macioszek), Dominik Wolak (46' Kamil Szwed), Tomasz Wolak (25' Michał Kułaga), Michał Żyła (70' Michał Kanios). Rezerwa: Krzysztof Wolak, Karol Rzepiela.

Kolejka 6
ŁKS Łowisko