Zapowiedź 6 Kolejki: LZS Zdziary - Junior Zakrzów.

Już w najbliższą niedziele 11 Września 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 6 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Zdziarach o godzinie 16:00, a przeciwnikiem będzie beniaminek ligi Junior Zakrzów. Zbiórka zawodników 15:00.

Obsada sędziowska: Tomasz Giżka (Główny), Sawicka i Złotek (Asystenci).

Junior Zakrzów po 5 kolejkach zajmuje 14 pozycję z 3 punktami na koncie. Cztery porażki i jedna wygrana to bilans gier w bieżących rozgrywkach. Bilans bramkowy 4:12. W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał w pojedynku derbowym z Transdźwigiem Stale 1:2. Nasz drużyna natomiast wygrała 1:4 z Sanem Kłyżów i po 5 kolejkach zajmuje 5 pozycję z 12 punktami na koncie.

Kto zwycięży w meczu 6 kolejki?? O tym przekonamy się już w niedziele o godzinie 16:00 na stadionie w Zdziarach. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie !!

Kolejka 6
ŁKS Łowisko