1/8 Pucharu Polski: Stal Gorzyce - LZS Zdziary 4:2.

Wczorajszego popołudnia rozegraliśmy mecz w ramach 1/8 Pucharu Polski. Przeciwnikiem była ligowa drużyna Stali Gorzyce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zawodników Stali 4:2. Bramki dla naszego zespołu strzelili Rafał Gruszczyk i Piotr Wojtas. W 70 minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuścił nasz obrońca Damian Sałek i mecz kończyliśmy w 10-cio osobowym składzie. Odpadamy z Pucharu i skupiamy się na spotkaniach ligowych. Najbliższe już w w niedzielę o godzinie 16:00 na stadionie w Zdziarach. Przeciwnikiem beniaminek Junior Zakrzów. Serdecznie zapraszamy !!

Stal Gorzyce - LZS Zdziary 4:2 (2:1)

1:0 12' Hubert Filipiak

2:0 18' Maciej Kozieł

2:1 23' Rafał Gruszczyk

3:1 56' Dawid Andrasik

4:1 68' Adrian Golik

4:2 73' Piotr Wojtas

Skład Stal Gorzyce: Paterek - Przepiórka, Winiarski, Różański, Mik. Chara - Filipiak (75' Mac. Chara), Jędral (55' Farian), Golik, Kowalczyk (67' Piątek) - Kozieł (55' Machowski), Andrasik.

Skład LZS Zdziary: Płoskoń (46' Drzymała) - Pchełka (60' Białas), Sałek, Machaj (46' Startek) - Siudak (65' Cichoń), Gruszczyk, Kochowski (55' Wojtas P.), Urbanik, Madej M. - Wojtas R. (60' Madej J.), Sobiło.

Runda II 1/8
Łęg Stany