Zapowiedź 5 Kolejki: San Kłyżów - LZS Zdziary.

W najbliższą niedzielę 4 Września 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana udadzą się na wyjazd do Kłyżowa, aby w ramach 5 kolejki zmierzyć się z miejscową drużyną Sanu Kłyżów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zbiórka zawodników godzina 15:00. Obsada Sędziowska: Wieleba, Mulawka S., Mulawka P.

San Kłyżów po 4 kolejkach zajmuje 8 pozycję z 6 punktami na koncie. Dwie porażki i dwie wygrane to bilans naszego niedzielnego rywala. W ostatniej kolejce San przegrał na wyjeździe z Transdźwigiem Stale 3:1. W drugiej kolejce zawodnicy Dariusza Czernieckiego przegrali na wyjeździe z Stal Nowa Dęba 3:0. W dwóch spotkaniach rozegranych na ulicy Strażackiej nasz rywal wygrał 3:0 z Olimpią Pysznica i 3:2 z ŁKS Łowisko. Nasza drużyna w ostatniej kolejce wygrała u siebie 2:0 z Stal Gorzyce. W spotkaniach wyjazdowych przegraliśmy z KS Jarocin 2:1.

Czy podopieczni trenera Pawła Szafrana zdobędą pierwsze punkty na wyjeździe ?? A może to San zwycięży po raz trzeci na własnym stadionie ??

O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 na stadionie w Kłyżowie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!

Kolejka 5
Azalia Wola Zarczycka