5 Kolejka: San Kłyżów - LZS Zdziary 1:4.

Wczorajszego dnia nasza drużyna rozegrała mecz 5 kolejki Keeza Klasy Okręgowej. Przeciwnikiem była drużyna Sanu Kłyżów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego LZS-u 1:4. Hattricka w tym spotkaniu ustrzelił Wojciech Sobiło oraz jedną bramkę Radosław Wojtas. Dla Sanu strzelił Szymon Siuta. LZS kończył mecz w 10-ciu po obejrzeniu czerwonej kartki przez Szymona Kochowskiego w 77 minucie.

Kolejne spotkanie rozegramy w środę 7 Września 2022r. na wyjeździe z Stal Gorzyce będzie to spotkanie pucharowe w ramach 1/8 Pucharu Polski w Podokręgu Stalowa Wola. Serdecznie zapraszamy !!

San Kłyżów - LZS Zdziary 1:4 (0:1)

0:1 15' Wojciech Sobiło

1:1 45' Szymon Siuta

1:2 49' Radosław Wojtas

1:3 63' Wojciech Sobiło (Rzut karny)

1:4 76' Wojciech Sobiło

Żółte kartki: 37' Maciej Siek, 72' Norbert Siek - 14' Krzysztof Urbanik, 69' Radosław Wojtas.

Czerwona kartka: 77' Szymon Kochowski.

Sędziował: Juliusz Wieleba.

Skład San Kłyżów: Sebastian Stój - Maciej Siek (46' Tomasz Kornacki), Andrzej Maziarz, Kamil Bąk, Piotr Pięta, Bartłomiej Madej (85' Dariusz Rainer), Norbert Siek, Dawid Mroczek, Szymon Siuta, Damian Kata (55' Filip Kochan), Michał Brak (85' Patryk Siek). Rezerwa: Jan Pietroniec.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Jerzy Gnidec, Łukasz Startek, Krzysztof Ubranik, Juliusz Cupak (43' Patryk Machaj)- Michał Madej (85' Kryspin Białas), Szymon Kochowski, Przemek Siudak, Radosław Wojtas - Piotr Wojtas (75' Mariusz Pchełka), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Paweł Szafran, Adam Cichoń.

Kolejka 5
Azalia Wola Zarczycka