4 Kolejka: LZS Zdziary - Stal Gorzyce 2:0.

W meczu 4 kolejki wygrywamy na własnym stadionie 2:0 z Stalą Gorzyce. Jest to trzecia wygrana na własnym stadionie w bieżących rozgrywkach. Bramki dla naszego LZS-u strzelili w 49 minucie Juliusz Cupak i w 89 minucie Michał Madej. Dzięki tej wygranej utrzymujemy 4 pozycję z 3 punktami straty do liderów: Sokoła Kamień, Stal II Stalowa Wola i Transdźwigu Stale którzy wygrali wszystkie cztery spotkania w obecnym sezonie.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedzielę 4 Września na wyjeździe z Sanem Kłyżów o godzinie 16:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie wszystkich kibiców !!

LZS Zdziary - Stal Gorzyce 2:0 (0:0)

Bramki:

1:0 49' Juliusz Cupak

2:0 89' Michał Madej

Żółte kartki: 42' Łukasz Startek, 68' Krzysztof Urbanik - 67' Michał Bernaś.

Sędziował: Rafał Sawicki.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Łukasz Startek (60' Jan Madej), Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Krzysztof Urbanik (80' Piotr Wojas) - Rafał Gruszczyk (90' Mariusz Pchełka), Juliusz Cupak, Przemek Siudak, Michał Madej - Radosław Wojtas, Wojciech Sobiło. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Patryk Machaj, Paweł Szafran, Albert Kiełbowicz.

Skład Stal Gorzyce: Bartosz Paterek - Michał Bernaś, Przemysław Winiarski, Mikołaj Chara, Hubert Filipiak, Artur Kwiatkowski, Adrian Golik, Dawid Różański, Mateusz Farian (73' Karol Jędral), Tomasz Świąder, Dawid Andrasik (63' Maciej Kozieł). Rezerwa: Oskar Chara, Karol Falasa, Rafał Machowski, Wiktor Piątek, Piotr Wojtanowski.