Zapowiedź 3 kolejki: KS Jarocin - LZS Zdziary.

W 3 kolejce sezonu 2022/23 zmierzymy się na wyjeździe w pojedynku derbowym z drużyną zza miedzy KS Jarocin. Mecz zaplanowano na niedzielę 21 Sierpnia 2022r. na godzinę 17:00 w Jarocinie. Obsada sędziowska: Kopeć, Pawłowski, Wierny. Zbiórka zawodników godzina 16:00.

KS Jarocin w poprzednim sezonie zajął 2 miejsce w Klasie A i o awans do klasy okręgowej wywalczył poprzez baraż wygrany z Jeziorakiem Chwałowice. W obecnym sezonie po dwóch kolejkach podopieczni trenera Artura Lebiody mają na swoim koncie jedną wygraną z w pierwszej kolejce z ŁKS Łowisko 1:0 i przegraną w ostatnim spotkaniu z Transdźwigiem Stale 4:1. Obie bramki w spotkaniach strzelił dla drużyny z Jarocina Andrzej Pławiak. Nasz zespół po dwóch kolejkach ma komplet punktów. Wygrana 7:0 z Unią Nowa Sarzyna i 6:0 z Tanew Wólka Tanewska. Najlepszym strzelcem jest Wojciech Sobiło strzelec 5 bramek.

Kto wygra Derby Gminy Jarocin ? A może obie drużyny podzielą się punktami i mecz zakończy się remisem ??

O tym przekonamy się już w niedzielę na stadionie w Jarocinie !!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie !!

Kolejka 3
Junior Zakrzów