3 Kolejka: KS Jarocin - LZS Zdziary 2:1.

W 3 kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe w pojedynku derbowym z KS Jarocin. Spotkanie zakończyło się wygraną 2:1 dla gospodarzy. Do przerwy jednak to nasza drużyna prowadziła 0:1 po bramce w 32 minucie Wojciecha Sobiło. KS Jarocin wyrównał zaraz na początku drugiej połowy bramkę strzelił Damian Oleksak, a decydująca o wygranej strzelił Kamil Tarka w 54 minucie.

Pierwsze Derby Gminy w Klasie Okręgowej wygrali podopieczni trenera Artura Lebiody.

Kolejne spotkanie mieliśmy rozegrać w ramach I Rundy Pucharu Polski jutrzejszego dnia (środa 24 Sierpień) jednak mecz nie odbędzie się nasz przeciwnik KS Podwolina wycofała się z rozgrywek Pucharowych. Serdecznie zapraszamy na mecz 4 kolejki w najbliższą sobotę 27 Sierpnia 2022r. na stadion w Zdziarach - gdzie podejmować będziemy drużynę Stali Gorzyce o godzinie 17:00.

Już dzisiaj zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców.

KS Jarocin - LZS Zdziary 2:1 (0:1)

Bramki:

0:1 32' Wojciech Sobiło

1:1 45' Damian Oleksak

2:1 54' Kamil Tarka

Żółte kartki: 48' Damian Oleksak, 58' Kamil Tarka, 75' Rafał Pliszka, 81' Kamil Seroka.

Sędziował: Kopeć.

Skład KS Jarocin: Jakub Nowak - Przemysław Wlizło, Marcin Drabik, Damian Oleksak, Paweł Oczkowski - Kacper Muc (70' Albert Dziura), Kamil Tarka, Grzegorz Dyba, Andrzej Pławiak (89' Rafał Pliszka), Łukasz Socha (83' Maksymilian Golec), Łukasz Szpyra (80' Kamil Seroka). Rezerwa: Adam Szczębara, Mateusz Szpyra, Karol Śnios.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Startek, Jerzy Gnidec, Krzysztof Urbanik (75' Paweł Szafran), Juliusz Cupak - Przemek Siudak, Rafał Gruszczyk, Kamil Kobylarz (70' Jan Madej), Michał Madej - Radosław Wojtas (65' Piotr Wojtas), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Damian Sałek.