2 Kolejka: LZS Zdziary - KP Tanew Wólka Tanewska 6:0.

W meczu 2 kolejki Keeza Klasy Okręgowej zmierzyliśmy się na własnym stadionie z beniaminkiem drużyną KP Tanew Wólka Tanewska. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 6:0 naszego LZS-u. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 1:0 po bramce w 44 minucie Wojciecha Sobiło. Po przerwie bramki zdobyli: Wojciech Sobiło 68', Michał Madej 72', Damian Sałek 75' i dwie pod koniec spotkania wprowadzony wcześniej Piotr Wojtas w 86' i 89 minucie. Gratulujemy Michałowi zdobycia pierwszej bramki w barwach LZS-u i liczymy na kolejne. Debiut zaliczył nowo pozyskany zawodnik Jerzy Gnidec.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedzielę 21 Sierpnia 2022r. na wyjeździe o godzinie 17:00 w Jarocinie pojedynek derbowy z miejscową drużyną KS Jarocin!! Derby Gminy w Klasie Okręgowej !!

Serdecznie już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców !!

LZS Zdziary - KP Tanew Wólka Tanewska 6:0 (1:0)

6:0 89' Piotr Wojtas

Żółte kartki: 65' Radosław Wojtas, 84' Łukasz Startek - 60' Kamil Kokoszka.

Sędziował: Dziopak.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Krzysztof Urbanik - Juliusz Cupak (73' Piotr Wojtas), Rafał Gruszczyk, Przemek Siudak, Michał Madej, Kamil Kobylarz (60' Łukasz Startek) - Radosław Wojtas, Wojciech Sobiło. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Paweł Szafran, Jan Madej, Szymon Kochowski, Mariusz Pchełka.