Zapowiedź 29 Kolejki: ŁKS Łowisko - LZS Zdziary.

Już jutro tj. sobota 10 Czerwca zmierzymy się na wyjeździe z ŁKS Łowisko o godzinie 11:00 w spotkaniu 29 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej.

Obsada sędziowska: Okleciński, Mulawka, Wątróbski.

LZS Zdziary zajmują 4. miejsce w tabeli Klasy Okręgowej, mają na koncie 53 punkty (17 zwycięstw, 2 remisy, 9 porażek) i 3 punktów straty do 3 miejsca w ligowej tabeli Stali Nowa Dęba. W rozegranej w środę 28 kolejce LZS przegrał z Stal Nowa Dęba 0:2. Przed naszą drużyną spotkanie z drużyną ŁKS Łowisko, która jest na 11. pozycji z dorobkiem 33 punktów (10 zwycięstw, 3 remisów i 15 porażek). W ostatniej kolejce ŁKS przegrał na wyjeździe z Transdźwigiem Stale 3:1. W rundzie jesiennej nasz zespół wygrał 2:0 z naszym rywalem po bramkach Radosława Wojtasa i Wojciecha Sobiło.

Jak będzie teraz ?? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę 10 Czerwca 2023r. o godzinie 11:00 na stadionie w Łowisku!! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!