29 Kolejka: ŁKS Łowisko - LZS Zdziary 5:1.

W ostatnim meczu wyjazdowym w sezonie 2022/23 przegraliśmy wysoko 5:1 z drużyną ŁKS Łowisko. Gospodarze do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach w 24 minucie Alberta Jarosza i w 43 minucie Dawida Wacha. Po przerwie wynik podwyższył w 73 minucie wcześniej wprowadzony Tymofii Snopov. W 74 drugie trafienie w tym meczu zanotował Albert Jarosz. Dla naszego zespołu w 80 minucie bramkę strzelił Juliusz Cupak, jednak ostatnią bramkę w 89 minucie strzelił zawodnik ŁKS-u Krzysztof Gumieniak. Nasz zespół od 82 minuty grał w 10-ciu po czerwonej kartce dla Patryka Machaja.

Ostatnie spotkanie rozegramy już jutro 17 Czerwca 2023r. na własnym stadionie z Transdźwigiem Stale o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy !!

5:1 89' Krzysztof Gumieniak

Żółta kartka: 24' Juliusz Cupak, 28' Radosław Wojtas, 67' Patryk Machaj.

Czerwona kartka: 82' Patryk Machaj.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Jerzy Gnidec (72' Kryspin Białas), Konrad Jandziński, Krzysztof Urbanik, Łukasz Startek, Juliusz Cupak, Jan Madej (55' Patryk Machaj), Adam Cichoń, Przemek Siudak, Radosław Wojtas, Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Paweł Szafran, Piotr Wojtas.

Skład ŁKS Łowisko: Piotr Olechowski - Jakub Delekta, Marcin Giza,Sebastian Golas, Krzysztof Gumieniak, Albert Jarosz, Adrian Kida (63' Sebastian Wilk), Krzysztof Nowak (55' Tymofii Snopov), Tomasz Olko (78' Sebastian Cynar), Krzysztof Socha, Dawid Wach. Rezerwa: Mateusz Kida.

Sędziował: Paweł Okleciński.