28 Kolejka: LZS Zdziary - Stal Nowa Dęba 0:2.

W meczu 28 kolejki przegrywamy na własnym stadionie z Stal Nowa Dęba 0:2. Bramki straciliśmy w 8 minucie i 49 minucie. Końcówka sezonu w wykonaniu naszego zespołu nie najlepsza. Zostały ostatnie dwa spotkania w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 rozegramy mecz z ŁKS Łowisko na wyjeździe, a tydzień później także w sobotę o godzinie 12:00 na własnym stadionie zmierzymy się z Transdźwigiem Stale.

Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na ostatnie dwa spotkania!!

LZS Zdziary - Stal Nowa Dęba 0:2 (0:1)

0:1 8' Paweł Nowak

0:2 49' Kamil Kabaciński

Żółta kartka: 20' Damian Sałek.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Konrad Jandziński, Krzysztof Urbanik (70' Łukasz Startek), Juliusz Cupak (46' Jan Madej), Adam Cichoń, Przemek Siudak, Piotr Jarosz (50' Rafał Gruszczyk), Radosław Wojtas (65' Patryk Machaj), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Kryspin Białas, Albert Kiełbwicz, Szymon Kochowski, Piotr Wojtas.

Skład Stal Nowa Dęba: Marek Głód - Fryderyk Ciździel, Kamil Kabaciński (58' Vadym Sytnikov), Kacper Mokrzycki, Paweł Nowak, Kamil Serafin (90' Fabian Dul), Amjad Shehadeh, Paweł Stochmal (85' Mateusz Kizior), Michał Styka, Filip Tereszkiewicz, Karol Wilk. Rezerwa: Kamil Kalandyk, Filip Kizior.

Sędziował: Artur Kostyra.

Wyniki 28 kolejki: