Zapowiedź 23 Kolejki: Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary.

Już jutro tj. sobota 6 Maja 2023 podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz w ramach 23 kolejki w Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem będą rezerwy Stali Stalowa Wola, które po 22 kolejkach zajmują trzecią pozycję z dorobkiem 46 punktów. Nasza drużyna zajmuje obecnie drugą pozycję z dorobkiem 47 punktów. W ostatniej kolejce nasza drużyna nie grała - mecz z Sokołem Kamień został przełożony na 10 Maja 2023 (Środa), drużyna Stali II Stalowa Wola zremisowała 1:1 na wyjeździe z Transdźwigiem Stale.

W rundzie jesiennej na stadionie w Zdziarach zwyciężyła drużyna Stali II 0:3. Jak będzie tym razem ?? Czy Zdziary utrzymają drugą pozycję w ligowej tabeli ??

O tym przekonamy się już jutro o godzinie 17:00 na stadionie w Stalowej Woli. Serdecznie zapraszamy !!