23 Kolejka: Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 6:1.

W meczu 23 kolejki przegrywamy na wyjeździe z rezerwami Stali Stalowa Wola 6:1. Do przerwy nasz zespół przegrywał 2:0 po bramkach Wiliamsa Omuru i Barłomieja Maj. W 46 minucie czerwoną kartką upomniany został nasz zawodnik Krzysztof Urbanik i cała drugą część spotkania graliśmy w 10-ciu. W 65 minucie strzeliliśmy bramkę na 3:1, a na listę strzelców wpisał się Wojciech Sobiło.

Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 6:1 (2:0)

Czerwona kartka: 46' Krzysztof Urbanik

Skład Stal II Stalowa Wola: Michał Furman - Bartosz Grasza, Filip Iskra (75' Daniel Krol), Mateusz Książek, Jakub Lebioda, Bartłomiej Maj (70' Jeremi Szcześniak), Dawid Naslyan (66' Mikołaj Burdzy), Wiliams Omuru, Mariusz Stelmach, Filip Szifer, Kacper Ziółkowski. Rezerwa: Hugo Friedrich.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Konrad Jandziński, Przemek Siudak (70' Piotr Jarosz), Adam Cichoń (50' Jan Madej), Krzysztof Urbanik, Rafał Gruszczyk, Juliusz Cupak (72' Kryspin Białas) - Radosław Wojtas (62' Łukasz Startek), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Szymon Kochowski, Patryk Machaj, Konrad Kłodnicki, Piotr Wojtas.

Sędziował: Maksymilan Ciak.