21 Kolejka: Junior Zakrzów - LZS Zdziary.

W meczu 21 kolejki zremisowaliśmy na wyjeździe w Mokrzyszowie z drużyną Juniora Zakrzów 1:1. Prowadzenie w 33 minucie obieli gospodarze po strzale Michała Kułagi. Nasz zespół do remisu doprowadził w 71 minucie po strzale zza pola karnego przez Rafała Gruszczyka po podaniu Juliusza Cupaka.

Kolejne spotkanie 22 kolejki z 3 Maja zostało przełożone na 10 Maja (Środa) na własnym stadionie z Sokołem Kamień. Mecz 23 kolejki odbędzie się w najbliższą sobotę 6 Maja o godzinie 17:00 na boisku w Stalowej Woli zmierzymy się z rezerwami Stali Stalowa Wola. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

Junior Zakrzów - LZS Zdziary 1:1 (1:0)

Bramki:

1:0 33' Michał Kułaga

1:1 71' Rafał Gruszczyk (asysta Juliusz Cupak)

Żółte kartki: 55' Michał Zasadni, 61' Marek Macioszek - 55' Krzysztof Urbanik.

Skład Junior Zakrzów: Mateusz Strąk - Michał Żyła (79' Michał Kanios), Michał Zasadni, Tomasz Wolak (70' Mateusz Szlęzak), Kacper Rzepiela (70' Dominik Wolak), Jacek Rożek (85' Łukasz Mazur), Kacper Panek, Tomasz Malicki, Marek Macioszek, Damian Laskowski (10' Michał Kułaga (77' Maciej Gajda), Karol Brożyna. Rezerwa: Piotr Sałek, Damian Wolak.

Skład LZS Zdziary: Konrad Kłodnicki - Damian Sałek, Łukasz Startek (78' Kryspin Białas), Jerzy Gnidec, Konrad Jandziński, Krzysztof Urbanik, Rafał Gruszczyk, Juliusz Cupak, Adam Cichoń, Radosław Wojtas (77' Piotr Wojtas), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Piotr Jarosz, Patryk Machaj, Kamil Kobylarz.

Sędziował: Tomasz Mazur.