Zapowiedź 21 Kolejki: Junior Zakrzów - LZS Zdziary.

W 21 kolejce Keeza Klasy Okręgowej w Podokręgu Stalowa Wola nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z broniącą się przed spadkiem drużyną Juniora Zakrzów. Już w najbliższą sobotę, 29 Kwietnia 2023r. o godzinie 16:00 na stadionie w Mokrzyszowie ul. Grzybowa 6. Obsada sędziowska: Mazur, Złotek, Sawicka.

LZS Zdziary zajmują 3. miejsce w tabeli Klasy Okręgowej, mają na koncie 46 punkty (15 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki) i 6 punktów straty do lidera, Sokoła Kamień. W miniony weekend LZS wygrał 2:0 z Sanem Kłyżów po golach Radosława Wojtasa i Wojciecha Sobiło. Przed naszą drużyną wyjazdowe spotkanie z drużyną Juiora Zakrzów, która jest na 14. pozycji z dorobkiem 13 punktów (3 zwycięstwa, 4 remisy i 13 porażek). W ostatnich trzech kolejkach nasz rywal przegrał dwa swoje spotkania 2:1 Transdźwig Stal i 2:1 Stal Nowa Dęba oraz raz wygrał 1:0 z ŁKS Łowisko. W rundzie jesiennej nasz zespół wygrał w 5:1 po trzech bramkach Wojciecha Sobiło i dwóch Michała Madeja.

Jak będzie teraz ?? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę 29 Kwietnia 2023r. o godzinie 16:00 na stadionie w Mokrzyszowie !! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!

Nasza drużyna LZS Zdziary, która wygrała ostatni mecz na wyjeździe z Stal Gorzyce. Zmierzy się u siebie w meczu 20 kolejki Keeza Klasy Okręgowej w Podokręgu Stalowa Wola z Sanem Kłyżów już w sobotę, 22 Kwietnia 2023r. o godzinie 13:00. Obsada sędziowska: Dorian Dąbek (Główny), Łukasz Kijak i Paweł Mulawka (Asystenci) LZS Zdziary zajmują 2. miejsce w tabeli Klasy Okręgowej, mają na koncie 43 punkty (14 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki) i 6 punktów straty do lidera, Sokoła Kamień. W miniony weekend LZS wygrał 0:3 z Stal Gorzyce po golach Wojciecha Sobiło, Przemka Siudaka i Jana Madeja. Przed naszą drużyną domowe spotkanie z drużyną Sanu Kłyżów, która jest na 11. pozycji z dorobkiem 21 punktów (7 zwycięstw i 12 porażek). W ostatnich trzech kolejkach nasz rywal przegrał swoje spotkania 1:2 Stal Nowa Dęba, 6:1 ŁKS Łowiski i 1:4 Transdźwig Stale. W rundzie jesiennej nasz zespół wygrał w Kłyżowie 1:4 po trzech bramkach Wojciecha Sobiło i jednej Radosława Wojtas. Jak będzie teraz ?? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę 22 Kwietnia 2023r. o godzinie 13:00 na stadionie w Zdziarach !! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !! (https://uniazdziary1955.futbolowo.pl)