20 Kolejka: LZS Zdziary - San Kłyżów 2:0.

W meczu 20 kolejki podopieczni trenera Pawła Szafrana zmierzyli się na własnym stadionie z Sanem Kłyżów. Górą w tym meczu wyszli zawodnicy gospodarze LZS Zdziary pokonując San 2:0. Bramkę na 1:0 strzelił w 47 minucie Radosław Wojtas, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Wojciech Sobiło.

Kolejny mecz na wyjeździe z Juniorem Zakrzów w najbliższą sobotę 29 Kwietnia 2023r. o godzinie 16:00 na stadionie w Mokrzyszowie. Serdecznie zapraszamy !!

LZS Zdziary - San Kłyżów 2:0 (0:0)

1:0 47' Radosław Wojtas

2:0 90+4' Wojciech Sobiło

Żółte kartki: 32' Jerzy Gnidec, 39' Kamil Kobylarz, 54' Przemek Siudak, 67' Rafał Gruszczyk - 65' Dawid Mroczek, 73' Michał Brak.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Łukasz Startek, Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Adam Cichoń, Jan Madej, Rafał Gruszczyk (75' Kryspin Białas), Kamil Kobylarz (78' Piotr Jarosz), Przemek Siudak - Radosław Wojtas (70' Szymon Kochowski), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Krzysztof Płoskoń, Patryk Machaj.

Skład San Kłyżów: Sebastian Stój - Norbert Siek, Kamil Bąk, Andrzej Maziarz, Piotr Pięta, Bartłomiej Madej (67' Jakub Siek), Damian Kata, Szymon Siuta, Daniel Cichoń, Dawid Mroczek, Michał Brak (81' Dariusz Rainer). Rezerwa: Paweł Czarnecki, Sebastian Chmiel, Jakub Maślach, Maciej Siek, Tomasz Zalewski.

Sędziował: Dorian Dąbek.

Wyniki 20 Kolejki: