Zapowiedź 18 Kolejki: LZS Zdziary - KS Jarocin.

Już jutro 8 Kwietnia 2023r. (Wielka Sobota) rozegramy mecz 18 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Na własnym stadionie zmierzymy się w pojedynku Derbowym z KS Jarocin. Początek spotkania godzina 13:00. Zbiórka zawodników 12:00.

Obsada sędziowska: Tomasz Kopeć (Główny), Jakub Krawiec i Daniel Mścisz (Asystenci).

KS Jarocin po 17 kolejkach zajmuje 12 pozycję z 18 punktami na koncie. W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał z Transdźwigiem Stale 1:2, w pierwszej kolejce rundy jesiennej także przegrał na wyjeździe z ŁKS Łowisko. Nasza drużyna w ostatniej kolejce przegrała na wyjeździe z KP Wólka Tanewska 2:0 i po 17 kolejkach zajmuje 2 pozycję w ligowej tabeli tracąc do lidera 9 punktów. W rundzie jesiennej przegraliśmy w Jarocinie 2:1, bramkę dla LZS-u strzelił Wojciech Sobiło.

Miejmy nadzieję że nasza drużyna zrewanżuję się za spotkanie z rundy jesiennej i zwycięży w meczu 18 kolejki. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie Derbowe !!
Początek godzina 13:00 Stadion w Zdziarach !!

Kolejka 18
Unia Nowa Sarzyna