17 Kolejka: KP Tanew Wólka Tanewska - LZS Zdziary 2:0.

W meczu 17 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej przegrywamy 2:0 z Tanew Wólka Tanewska. Gospodarze strzelili bramki w 66 minucie Sebastian Pieróg i 85 minucie Patryk Góreczny. Nasz rywal zrewanżował się za porażkę w rundy jesiennej na naszym stadionie.  Dla naszego zespołu była czwarta przegrana w obecnym sezonie. Do liderującego Sokoła Kamień tracimy 9 punktów, jednak Sokół ma rozegrany jeden mecz awansem.

Kolejne spotkanie 18 kolejki rozegramy na własnym stadionie w Wielką Sobotę w pojedynku derbowym z KS Jarocin. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

KP Tanew Wólka Tanewska - LZS Zdziary 2:0 (0:0)

Bramka:
1:0 66' Sebastian Pieróg

2:0 85' Patryk Góreczny

Żółte kartki: 85' Szymon Kuczera - 59' Przemek Siudak

• Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Łukasz Startek, Jerzy Gnidec, Konrad Jandziński, Patryk Machaj - Juliusz Cupak, Przemek Siudak, Rafał Gruszczyk (75' Piotr Jarosz), Adam Cichoń, Kamil Kobylarz (55' Jan Madej) - Radosław Wojtas. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Konrad Kłodnicki, Kryspin Białas, Piotr Wojtas.
  • Skład KP Tanew Wólka Tanewska: Dawid Wołoszyn - Roland Ciosmak (87' Krystian Małek), Franciszek Dul, Patryk Góreczny (87' Sebastian Chmielowiec), Damian Kokoszka, Szymon Kuczera, Tymoteusz Łach, Bartosz Maziarz (87' Kevin Garbacz), Mateusz Pacyna (44' Mariusz Krawczyk), Sebastian Pieróg, Damian Wójcik. Rezerwa: Sebastian Bajek, Bartłomiej Pałka, Damian Pałka.

Sędziował: Rafał Sawicki.

Kolejka 17