18 Kolejka: LZS Zdziary - KS Jarocin 2:0.

W meczu 18 kolejki zmierzyliśmy się w pojedynku derbowym z KS Jarocin. Mecz prowadzony pod dyktando naszego zespołu wygrywamy 2:0 strzelając bramki w drugiej połowie. Wynik w 74 minucie otworzył Jan Madej, a wynik ustalił w 93 minucie Konrad Jandziński - jest to pierwsza bramka naszego nowego zawodnika w meczach ligowych w barwach naszego zespołu.

Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższą sobotę 15 Kwietnia 2023r. na wyjeździe z Stal Gorzyce.

O tym meczu w kolejnym newsie.

LZS Zdziary - KS Jarocin 2:0 (0:0)

Bramki:

1:0 74' Jan Madej

2:0 90+3' Konrad Jandziński

Żółte kartki: 68' Jerzy Gnidec, 82' Krzysztof Urbanik -  52' Damian Oleksak, 78' Kamil Tarka.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Łukasz Startek, Jerzy Gnidec (72' Patryk Machaj), Konrad Jandziński - Juliusz Cupak (65' Jan Madej), Przemek Siudak, Kamil Kobylarz, Adam Cichoń (84' Piotr Jarosz), Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas (67' Rafał Gruszczyk), Wojciech Sobiło (84' Kryspin Białas).

Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Konrad Kłodnicki, Piotr Wojtas, Damian Sałek.

Skład KS Jarocin: Jakub Nowak - Marcin Drabik, Damian Oleksak, Paweł Oczkowski, Łukasz Szpyra, Mateusz Szpyra, Łukasz Socha, Kamil Tarka, Maksymilian Golec, Kacper Muc, Michał Kobylarz.

Rezerwa: Grzegorz Chudy, Andrzej Pławiak, Adam Szczębara, Przemysław Wlizło, Paweł Wojtusik.

Sędziował: Tomasz Kopeć.