Zapowiedź 17 Kolejki: KP Tanew Wólka Tanewska - LZS Zdziary.

W najbliższą niedzielę 2 Kwietnia 2023r. rozegramy kolejny mecz ligowy w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie KP Tanew Wólka Tanewska. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku w Wólce Tanewskiej o godzinie 16:00. Zbiórka zawodników o godzinie 15:00.

Obsada Sędziowska: Rafał Sawicki (Główny), Grdeń, Koper.

KP Wólka Tanewska w ostatniej kolejce zremisowała 1:1 na wyjeździe z Transdźwigiem Stale i po 16 kolejkach zajmuje 9 pozycję z 22 punktami na koncie. Nasza drużyna po 16 kolejach zajmuje 2 pozycję z 37 punktami. W pierwszym meczu rundy wiosennej wygraliśmy 0:1 z Unią Nowa Sarzyna.
W meczu rundy jesiennej wygraliśmy na własnym stadionie z niedzielnym rywalem 6:0 po bramkach Wojciecha Sobiło x2, Piotra Wojtasa x2, Michała Madej i Damiana Sałka.

Jak będzie tym razem ?? Kto zwycięży w drugim meczu rundy wiosennej ?? O tym przekonamy się o godzinie 16:00 na stadionie w Wólce Tanewskiej !! Serdecznie zapraszamy !!

Kolejka 17
Junior Zakrzów