16 Kolejka: Unia Nowa Sarzyna - LZS Zdziary 0:1.

W meczu inauguracyjnym rundę wiosenną wygrywamy po ciężkim meczu 0:1 z Unią Nowa Sarzyna. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 48 minucie Juliusz Cupak po dośrodkowaniu Adama Cichonia. Od 72 minuty nasz zespół grał w osłabieniu po obejrzeniu drugiej żółtej kartki, a w konsekwencji czerwonej przez Damiana Sałka. W 55 minucie gospodarze mogli doprowowadzić do remisu po rzucie karnym - jednak tego dnia bardzo dobrze w bramce spisywał się Patryk Drzymała który wybronił strzał zawodnika Unii. W barwach naszego zespołu debiut zaliczyli Konrad Jandziński i Piotr Jarosz.

Kolejne spotkanie 17 kolejki rozegramy także na wyjeździe z drużyną Wólki Tanewskiej w najbliższą niedzielę 2 Kwietnia o godzinie 16:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

Unia Nowa Sarzyna - LZS Zdziary 0:1 (0:0)

Bramka:
0:1 48' Juliusz Cupak (asysta Adam Cichoń)

Żółte kartki: 4' Kacper Kostyra - 20' Konrad Jandziński, 55' Damian Sałek, 82' Przemek Siudak.
Czerwona kartka: 72' Damian Sałek.

• Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Konrad Jandziński - Juliusz Cupak, Przemek Siudak, Rafał Gruszczyk (70' Łukasz Startek), Adam Cichoń (55' Kamil Kobylarz), Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas (80' Piotr Jarosz), Wojciech Sobiło (90' Kryspin Białas). Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Patryk Machaj, Piotr Wojtas.
  • Skład Unia Nowa Sarzyna: Radosław Kolano, Kacper Kostyra, Tomasz Małek, Sebastian Gnatek, Radosław Rogowski (64. Mateusz Węglarz), Dmytro Neverov, Michał Madej, Michał Kusy (55 Kamil Kucz), Wojciech Karwacki (75' Piotr Kusy), Piotr Hanejko, Dawid Półtorak. Rezerwa: Przemysław Szczęch, Hubert Romański, Kamil Filip.

Sędziował: Maksymilan Ciak.