Zapowiedź 15 Kolejki: Transdźwig Stale - LZS Zdziary.

Już w najbliższy piątek 11 Listopada 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2022/23. Przeciwnikiem będzie zajmująca drugą pozycję w ligowej tabeli drużyna Transdźwigu Stale. Początek spotkania o godzinie 14:00 na boisku w Stalach.

Transdźwig Stale po 14 kolejkach zajmuje wysoką 2 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów. W 14 spotkaniach nasz piątkowy rywal wygrał 10 razy, 2 razy zremisował i dwa razy przegrał. Bilans bramkowy 35:21. W ostatniej kolejce Transdźwig pokonał na wyjeździe Unię Nowa Sarzyna 3:6. Nasza drużyna do drużyny ze Stali traci zaledwie 1 punkt - z dorobkiem 31 punktów zajmujemy 4 pozycję wyprzedza nas jeszcze Stal II Stalowa Wola z 32 punktami na koncie. Piątkowe spotkanie będzie decydujące która z drużyn w przerwie zimowej utrzyma podium. Miejmy nadzieję że to nasza drużyna wygra i zakończy dobrą rundę miejscem na podium. W spotkaniach z poprzedniego sezonu na wyjeździe zremisowaliśmy 2:2 (Szymon Kochowski, Adam Cichoń), u siebie także padł remis 2:2 (Albert Kiełbowicz, Patryk Machaj). Jak będzie tym razem ?? Kto wygra ostatni mecz rundy jesiennej ?? A może spotkanie zakończy się remisem ?? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek o godzinie 14:00 na boisku w Stalach. Serdecznie zapraszamy !!

Kolejka 15
Azalia Wola Zarczycka