Sparingi 2023 - runda wiosenna podsumowanie.

Już w najbliższy weekend nasza drużyna rozpocznie rundę rewanżową w Klasie Okręgowej. Jednak przed rozpoczęciem przedstawimy wyniki sparingów naszej drużyny w okresie przygotowawczym.

• Sokół Nisko 10:1 (Radosław Wojtas)
  • Stal Stalowa Wola II 2:1 (Wojciech Sobiło)
  • Olimpia Pysznica 1:0
  • Stal Gorzyce 0:3 (Juliusz Cupak, Wojciech Sobiło, Przemek Siudak)
  • Stal Stalowa Wola II 7:4 (Radosław Wojtas x2, Juliusz Cupak, Jan Madej)
  • KTŁK Stalowa Wola 4:5 (Juliusz Cupak, Piotr Wojtas, Piotr Jarosz, Adam Cichoń, Patryk Machaj)
  • Sparta Jeżowe 1:3 (Wojciech Sobiło, Krzysztof Urbanik, Konrad Jandziński)
  • Bukowa Jastkowice 1:1 (Radosław Wojtas)

W rozegranych 8 spotkaniach wygraliśmy trzy razy, cztery razy przegraliśmy i raz zremisowaliśmy. Bilans bramek 18 strzelonych i aż 26 straconych. W sparinach najwięcej bramek strzelali: Radosław Wojtas 4, Wojciech Sobiło i Juliusz Cupak po 3. Po jednej bramce dołożyli: Przemek Siudak, Jan Madej, Piotr Jarosz, Adam Cichoń, Patryk Machaj, Krzysztof Urbanik i Konrad Jandziński.
W przerwie zimowej drużyna LZS Zdziary brała także udział w rozgrywkach halowych w Kamieniu zdobywając 1 miejsce. Więcej o tym turnieju w innym newsie.