14 Kolejka: LZS Zdziary - ŁKS Łowisko 2:0.

W meczu 14 kolejki pokonujemy w ostatnim meczu na własnym stadionie ŁKS Łowisko 2:0 po bramkach Radosława Wojtasa w 44 minucie i Wojciecha Sobiło w 68 minucie. Po 14 kolejkach nasza drużyna zajmuje wysokie 4 miejsce z 31 punktami na koncie do drugiego miejsca tracimy zaledwie jeden punkt. W ostatniej kolejce udamy się na wyjazd do Stali rozegrać mecz z zajmującą 2 pozycję drużyną Transdźwigu Stale. Mecz odbędzie się w najbliższy piątek 11 Listopada o godzinie 13:30. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

LZS Zdziary - ŁKS Łowisko 2:0 (1:0)

1:0 44' Radosław Wojtas

2:0 68' Wojciech Sobiło

Żółte karki: 77' Juliusz Cupak - 23' Dominik Ożóg, 70' Jakub Delekta.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń (46' Patryk Drzymała) - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Juliusz Cupak, Krzysztof Urbanik (35' Łukasz Startek)- Przemek Siudak, Michał Madej (67' Adam Cichoń), Rafał Gruszczyk (46' Kamil Kobylarz), Jan Madej - Radosław Wojtas (84' Piotr Wojtas), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Kryspin Białas.

Skład ŁKS Łowisko:

Sędziował: Łukasz Kijak.

Asystenci: Paweł Mulawka, Sławomir Mulawka.

Kolejka 14
ŁKS Łowisko