Zapowiedź 13 Kolejki: Stal Nowa Dęba - LZS Zdziary.

Już jutro tj. Sobota 29 Października 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana udadzą się na wyjazdowe spotkanie w ramach 13 kolejki Keeza Klasy Okręgowej w Podokręgu Stalowa Wola. Przeciwnikiem będzie zajmująca 3 pozycję drużyna Stali Nowa Dęba. Początek spotkania o godzinie 14:00. Zbiórka zawodników godzina 13:00.

Obsada sędziowska: Tomasz Chamera (Główny), Tomasz Giżka i Jakub Czubat (Asystenci).

Stal Nowa Dęba po 12 kolejkach zajmuje wysoką 3 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 26 punktów. Osiem wygranych, dwa remisy i dwie porażki to bilans naszego przeciwnika. W 12 spotkaniach gospodarze sobotniego spotkania zdobyli 30 bramek tracąc 10. Nasza drużyna do Stali traci zaledwie jeden punkt - obecnie posiadamy 25. W bilansie bramkowym mamy przewagę w strzelonych bramkach 37 do 10. W spotkaniach z poprzedniego sezonu w Nowej Dębie przegraliśmy 3:1 (Piotr Wojtas), u siebie wygraliśmy 2:0 (Wojciech Sobiło i Adam Cichoń). Jak będzie tym razem ?? Kto zwycięży w meczu o 6 punktów?? A może spotkanie zakończy się remisem ?? O tym przekonamy się już jutro o godzinie 14:00 na stadionie w Nowej Dębie. Serdecznie zapraszamy !!

Kolejka 13
ŁKS Łowisko