12 Kolejka: LZS Zdziary - Olimpia Pysznica 5:0.

W meczu 12 kolejki Keeza Klasy Okręgowej pokonujemy na własnym stadionie 5:0 drużynę Olimpii Pysznica. Wynik do przerwy 2:0 po strzelonych bramkach przez Juliusza Cupaka który wykorzystał zamieszanie w polu karnym oraz Radosława Wojtasa po podaniu z lewej strony od Michała Madeja. Po przerwie kolejne bramki zdobyli Wojciech Sobiło po strzale z rzutu karnego, wcześniej obrońca Olimpii go faulował. Na 4:0 podwyższył Przemek Siudak po podaniu od Kamila Kobylarza, a wynik w samej końcówce ustalił Radosław Wojtas.

Kolejne spotkanie rozegramy na wyjeździe 29 Października 2022r. w sobotę z Stal Nowa Dęba.

Serdecznie zapraszamy !!

LZS Zdziary - Olimpia Pysznica 5:0 (2:0)

Bramki:
1:0 14' Juliusz Cupak
2:0 25' Radosław Wojtas
3:0 51' Wojciech Sobiło (rzut karny)
4:0 63' Przemek Siudak
5:0 87' Radosław Wojtas

Żółte kartki:47' Grzegorz Tofil, 73' Michał Uberman.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń- Damian Sałek (60' Adam Cichoń), Łukasz Startek, Jerzy Gnidec -Rafał Gruszczyk (46' Kamil Kobylarz), Szymon Kochowski (60' Jan Madej), Przemek Siudak, Michał Madej (78' Kryspin Białas), Juliusz Cupak - Radosław Wojtas, Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Patryk Machaj, Paweł Szafran.

Skład Olimpia Pysznica: Patryk Osiński - Kamil Błażejowicz, Tomasz Bartnik, Kamil Dybka, Mariusz Szwedo, Kamil Szwedo, Marcel Golik, Karol Mańdziuk, Konrad Trawiński (76' Piotr Piskorowski), Grzegorz Tofil, Michał Uberman. Rezerwa: Dariusz Bartnik, Adrian Rybiński, Artur Szado.

Sędziował: Tomasz Giżka.

Asystenci: Juliusz Wieleba, Dawid Wraga.