13 Kolejka: Stal Nowa Dęba - LZS Zdziary 0:3.

W meczu 13 kolejki pokonujemy jedną z czołowych drużyn w obecnym sezonie Stal Nowa Dęba 0:3. Bramki dla naszego zespołu strzelili Michał Madej, Kamil Kobylarz i Jan Madej. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna awansowała na 4 pozycję w ligowej tabeli. Do lidera Sokoła Kamień traci 7 punktów.

Stal Nowa Dęba - LZS Zdziary 0:3 (0:1)

0:1 33' Michał Madej

0:2 66' Kamil Kobylarz

0:3 87' Jan Madej

Żółte kartki: 47' Kacper Mokrzycki.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Krzysztof Urbanik (65' Patryk Machaj), Juliusz Cupak - Adam Cichoń, Michał Madej, Przemek Siudak, Rafał Gruszczyk (70' Jan Madej) - Radosław Wojtas (60' Kamil Kobylarz), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Patryk Drzymała, Paweł Szafran, Piotr Wojtas.

Skład Stal Nowa Dęba: Marek Głód - Bernard Ciach, Fryderyk Ciździel, Filip Furtak (46' Wojciech Dudek), Piotr Karkut, Kacper Mokrzycki (50' Waldemar Śledź), Paweł Nowak, Kamil Serafin, Michał Styka (46' Kamil Gorzelany), Filip Tereszkiewicz (80' Amjad Shehadeh), Karol Wilk. Rezerwa: Emil Trela, Jakub Duda, Wiktor Płaza.

Sędziował: Tomasz Chamera.

Asystenci: Tomasz Giżka, Jakub Czubat.

Kolejka 13
ŁKS Łowisko