Zapowiedź 12 kolejki: LZS Zdziary - Olimpia Pysznica.

W najbliższą sobotę 22 Października 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 12 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem będzie drużyna Olimpii Pysznica. Początek spotkania o godzinie 12:30 na stadionie w Zdziarach. Zbiórka zawodników godzina 11:30. Serdecznie zapraszamy !!

Obsada sędziowska: Tomasz Giżka (Główny), Wieleba i Wraga (Asystenci)

Olimpia Pysznica po 11 kolejkach zajmuje 13 pozycję z 10 punktami na koncie. Trzy wygrane, jeden remis i siedem porażek to bilans podopiecznych trenera Dariusza Bartnika. W ostatniej kolejce nasz sobotni rywal przegrał z Transdźwigiem Stale 1:2. We wcześniejszych spotkaniach w których zdobyli punkty zawodnicy Olimpii zremisowali 1:1 z Stal Nowa Dęba, wygrali 1:3 z Unią Nowa Sarzyna,2:4 z rezerwami Siarki Tarnobrzeg i 3:1 z Juniorem Zakrzów. Bilans bramkowy: 14:31. Dużo bramek straconych i mało strzelonych mają zawodnicy Olimpii. W spotkaniach z poprzedniego sezonu w Pysznicy zremisowaliśmy 1:1 bramkę strzelił Szymon Kochowski, u siebie wygraliśmy 2:0 bramki strzelili Piotr Wojtas i Dawid Bąk. Jak będzie tym razem?? Kto zwycięży w meczu 12 kolejki ?? O tym przekonamy się już w sobotę o godzinie 12:30 na stadionie w Zdziarach !!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!

Kolejka 12
Junior Zakrzów