11 Kolejka: Siarka II Tarnobrzeg - LZS Zdziary 0:3.

W meczu 11 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej pokonujemy na wyjeździe drużynę rezerw Siarki Tarnobrzeg 0:3. Bramki strzelili Wojciech Sobiło dwie i Radosław Wojtas. Wynik zdecydowanie na naszą korzyść choć skuteczność naszych zawodników zawodziła, wynik mógłby być dużo wyższy.

Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę 22 Października 2022r. o godzinie 12:30 z Olimpia Pysznica na własnym stadionie będzie to mecz 12 kolejki. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj !!

Siarka II Tarnobrzeg - LZS Zdziary 0:3 (0:2)

0:1 25' Wojciech Sobiło

0:2 28' Wojciech Sobiło

0:3 59' Radosław Wojtas

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Łukasz Startek (55' Patryk Machaj)- Krzysztof Urbanik (46' Szymon Kochowski), Juliusz Cupak, Rafał Gruszczyk (46' Adam Cichoń), Przemek Siudak (83' Kryspin Białas), Michał Madej (50' Jan Madej)- Radosław Wojtas (60' Piotr Wojtas), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki.

Skład Siarka II Tarnobrzeg: Jakub Jędrychowski - Jan Gurdak (68' Mateusz Sobieraj), Krzysztof Haber, Aleksander Jędrzejowski (65' Kacper Wojewoda), Hubert Judycki, Bartek Kosior, Karol Lis, Kamil Skrzypczak, Mikołaj Sobich, Kacper Sumara, Dominik Tomaszewski. Rezerwa: Wincenty Olesienkiewicz.

Sędziował: Grzegorz Tutka.
Asystenci: Grzegorz Cichoń, Aleksandra Grdeń.

Kolejka 11
KS Jarocin