Zapowiedź 16 kolejki: Unia Nowa Sarzyna - LZS Zdziary.

Inauguracja rundy wiosennej!

Już w najbliższa sobotę 25 Marca 2023r. nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie z drużyną Unii Nowa Sarzyna o godzinie 13:00. W spotkaniu jesiennym nasz zespół na własnym stadionie pokonał sobotniego rywala 7:0 bramki w tym meczu strzelali: Wojciech Sobiło trzy, Piotr Wojtas, Rafał Gruszczyk, Krzysztof Urbanik i Jan Madej.

Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Maksymilian Ciak, Dominik Kozioł i Kostyra Artur.

Po 15 kolejkach Unia Nowa Sarzyna zamyka ligową tabelę z dorobkiem 1 punktu zdobytego w spotkaniu z ŁKS Łowisko w 12 kolejce zremisowanej 2:2. Nasza drużyna zajmuje 3 pozycję z dorobkiem 34 punktów do liderującej drużyny Sokóła Kamień traci 6 punktów jednak Sokół rozegrał jeden mecz więcej awansem z 21 kolejki w miniony weekend wygrywając 4:1 z Transdzwigiem Stale.

W przerwie zimowej doszło do zmiany trenera w Unii nowym trenerem został Daniel Kijak. Do swojego nowego zespołu ściągnął kilku zawodników takich jak Radosław Rogowski (San Rozwadow), Tomasz Małek ( KP Zarzecze), Michał Madej (LZS Zdziary) oraz z wypożyczenia powrócił Mateusz Iska (Sokół Kamień) oficjalne informacje z strony klubowej Unii. W przygotowaniach nasz rywal rozegrał 7 sparingów - 4 wygrane i 3 porażki, bilans bramkowy 29:8. Wyniki sparingów: ŁKS Łowisko 0:2, Tanew Majdan Stary 2:3, Sanna Zaklików 8:0, LZS Wola Rzeczycka 8:0, Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2, Stal Stalowa Wola(Juniorzy) 2:1, LKS Brzyska Wola 8:0.

Kto zwycięży w meczu Inauguracyjnym rundę wiosenną ?? Czy nasza drużyna zwycięży i wywiezie 3 punkty do Zdziar?? A może spotkanie zakończy się remisem?? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 na stadionie w Nowej Sarzynie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Kolejka 16
Unia Nowa Sarzyna