Zapowiedź 4 Kolejki: LZS Zdziary - Stal Gorzyce.

Już jutro tj. 27 Sierpnia 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają kolejny mecz ligowy. W ramach 4 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej zmierzymy się na własnym stadionie z Stalą Gorzyce. Początek spotkania o godzinie 17:00. Obsada sędziowska: Rafał Sawicki, Mariusz Koper i Jerzy Grdeń.

Zbiórka zawodników godzina 16:00.

Stal Gorzyce po 3 kolejkach na swoim koncie ma 3 punkty zdobyte w drugiej kolejce na wyjeździe w Łowisku wygrywając z miejscowym ŁKS Łowisko 0:2. W spotkaniach na własnym stadionie zawodnicy Daniela Beszczyńskiego przegrali dwa razy 0:2 z Stal Nowa Dęba i 1:4 z Transdźwigiem Stale. W rozegranym spotkaniu Pucharowym w środe Stalowcy wygrali 3:4 z LZS Żabno. Nasza drużyna nie rozegrała spotkania pucharowego ze względu na wycofanie się drużyny KS Podwolina. W ligowych spotkaniach nasza drużyna dwa wygrała i jeden przegrała i po 3 kolejach zajmuje 8 pozycję  6 punktami.

Czy nasza drużyna wróci na właściwe tory po przegranym pojedynku derbowym z KS Jarocin i zwycięży w jutrzejszym meczu ?? O tym przekonamy się już jutro !!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na sobotnie spotkanie !!

Kolejka 4
Transdźwig Stale