Zapowiedź 30 Kolejki: LZS Zdziary - Transdźwig Stale.

Zapowiedź 30 Kolejki:  LZS Zdziary - Transdźwig Stale.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA OSTATNI MECZ SEZONU 2022/23.

W 30 kolejce Keeza Klasy Okręgowej w Podokręgu Stalowa Wola nasza drużyna zmierzy się na własnym stadionie z Transdźwigiem Stale. Już w najbliższą sobotę, 17 Czerwca 2023r. o godzinie 12:00.

Obsada sędziowska: Chamera T., Wojtak, Ziemba.

LZS Zdziary zajmują 6. miejsce w tabeli Klasy Okręgowej, mają na koncie 53 punkty (17 zwycięstw, 2 remisy, 10 porażek). W rozegranej 29 kolejce LZS przegrał 5:1 z ŁKS Łowisko. Przed naszą drużyną spotkanie z drużyną Transdźwig Stale, która jest na 7. pozycji z dorobkiem 53 punktów (16 zwycięstw, 5 remisów i 8 porażek). W ostatniej kolejce Transdźwig wygrał 3:2 z Unią Nowa Sarzyna.  W rundzie jesiennej nasz zespół wygrał 1:3 na wyjeździe z naszym rywalem po bramkach Wojciecha Sobiło, Radosława Wojtasa i Adama Cichonia.

Jak będzie teraz ?? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę 17 Czerwca 2023r. o godzinie 12:00 na stadionie w Zdziarach!! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!

W rozegranych awansem spotkaniach 30 kolejki wygraną 4:2 Sanu Kłyżów na rezerwami Siarki Tarnobrzeg rozpoczęła się ostatnia kolejka sezonu 2022/23. Dzięki wygranej drużyna z Kłyżowa utrzymała się w Klasie Okręgowej. Swoj mecz rozegrały drużyny Juniora Zakrzów z Azalią Wola Zarczycka i przegrała drużyna Juniora broniąca się przed spadkiem 1:8  i w kolejnym sezonie nie zobaczymy już drużyny spod Tarnobrzega w naszej lidze. W trzecim meczu rozegranym awansem Tanew Wólka Tanewska przegrała 3:5 z ŁKS Łowisko.

Przed spadkiem bronią się jeszcze drużyny Olimpii Pysznica, która swój mecz rozegra w sobotę o godzinie 17:00 z Stalą Gorzyce oraz KS Jarocin, który mecz rozegra w niedzielę o godzinie 17:00 z Stal Nowa Dęba.

Wyniki i terminarz 30 kolejki:

Kolejka 30
Siarka II Tarnobrzeg