27 Kolejka: Olimpia Pysznica - LZS Zdziary 2:1.

W meczu 27 kolejki rozegranej na boisku w Jastkowicach przegrywamy 2:1 z broniącą się przed spadkiem drużyną Olimpii Pysznica. Bramki w meczu padły w pierwszej połowie. Gospodarze wykorzystali dwa rzuty karne w 16 minucie Piotr Urbanik, a w 29 minucie Grzegorz Tofil.

Dla naszego LZS-u honorowe trafienie w 40 minucie zaliczył Piotr Jarosz.

Kolejne spotkanie rozegramy już jutro o godzinie 17:30 na boisku w Zdziarach, przeciwnikiem będzie drużyna Stali Nowa Dęba. Serdecznie zapraszamy !!

Olimpia Pysznica - LZS Zdziary 2:1 (2:1)

1:0  16' Piotr Urbanik (rzut karny)

2:0 29' Grzegorz Tofil (rzut karny)

2:1 40' Piotr Jarosz

Żółte kartki: 53' Adrian Bartnik, 78' Kamil Dybka - 29' Juliusz Cupak, 63' Łukasz Startek.

Skład Olimpia Pysznica: Patryk Osiński - Kamil Błażejowicz, Kamil Dybka, Tomasz Bartnik, Piotr Kloc, Adrian Bartnik (61' Karol Mańdziuk), Mariusz Szwedo, Łukasz Bajgierowicz (73' Konrad Trawiński), Grzegorz Tofil, Kacper Pchełka (80' Albert Dziura), Piotr Urbanik (86' Tomasz Kaczkowski). Rezerwa: Piotr Piskorowski, Seweryn Sudoł.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Startek, Jerzy Gnidec, Konrad Jandziński, Patryk Machaj (56' Wojciech Sobiło) - Adam Cichoń, Przemek Siudak, Juliusz Cupak, Krzysztof Urbanik (70' Jan Madej) - Radosław Wojtas, Piotr Jarosz (85' Piotr Wojtas). Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Paweł Szafran, Albert Dziura, Kryspin Białas.

Sędziował: Mariusz Myszka.

Wyniki 27 kolejki: