Zapowiedź 2 kolejki: LZS Zdziary - KP Tanew Wólka Tanewska.

W najbliższą niedzielę 14 Sierpnia 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 2 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem będzie drużyna beniaminka KP Tanew Wólka Tanewska prowadzona przez naszego byłego trenera Grzegorza Lenarta.

Początek spotkania o godzinie 16:00 na stadionie w Zdziarach.

Mecz poprowadzi trójka sędziowska: Dziopak, Okleciński P. i Zieliński K. Zbiórka zawodników godzina 15:00.

KP Tanew Wólka Tanewska pierwszy mecz w Klasie Okręgowej minimalnie przegrała 0:1 z Transdźwigiem Stale. W okresie przygotowawczym nasz niedzielny rywal rozegrał kila gier kontrolnych jednak wyników gier nie znamy. Spotkanie z Wólką Tanewską w Klasie Okręgowej będzie pierwszym oficjalnym spotkaniem z naszą drużyną. Jeden raz tylko graliśmy sparing w 25.09.2019r wygrany przez naszą drużynę 1:3. (Więcej o tym meczu tutaj...). Nasza drużyna w pierwszej kolejce wygrała wysoko 7:0 z Unią Nowa Sarzyna.

Kto zwycięży w meczu 2 kolejki ?? Czy nasza drużyna podtrzyma passe zwycięstw ?? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę 14 Sierpnia o godzinie 16:00 na stadionie w Zdziarach !!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!

Kolejka 2
ŁKS Łowisko