Zapowiedź 11 Kolejki: Siarka II Tarnobrzeg - LZS Zdziary.

W najbliższą niedzielę 16 Października 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana udadzą się na wyjazdowe spotkanie z rezerwami Siarki Tarnobrzeg. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Tarnobrzegu na ulicy Zwierzynieckiej 32. Początek godzina 11:00. Zbiórka zawodników 10:00.

Obsada sędziowska: Tutka, Cichoń, Grdeń A.

Siarka II Tarnobrzeg po 10 kolejkach w ligowej tabeli plasuje się na 10 pozycji z 12 punktami na koncie. W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał w pojedynku derbowym z Transdźwigiem Stale 8:2. Nasza drużyna w ostatniej kolejce pokonała Azalię Wola Zarczycką 3:1 i po 10 kolejkach zajmujemy 5 pozycję z 19 punktami na koncie. Kto zwycięży w meczu 11 kolejki?? A może mecz zakończy się remisem ?? O tym przekonamy się już w niedzielę o godzinie 11:00 na stadionie w Tarnobrzegu. Serdecznie zapraszamy !!

Kolejka 11
KS Jarocin