Zapowiedź 8 Kolejki: LZS Zdziary - Olimpia Solo Pysznica.

W najbliższą niedziele 10 Września 2017r. nasza drużyna rozegra mecz 8 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem podopiecznych Pawła Szafrana będzie dobrze znana drużyna Olimpii Solo Pysznica. Spotkanie odbędzie się na boisku w Zdziarach początek o godzinie 16:00, dwie godziny wcześniej o godzinie 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Zbiórka zawodników w szatni godzina 15:00. Obsada Sędziowska: Igor Samołyk (Główny), Paweł Samołyk i Mazur (Asystenci).

Olimpia Solo Pysznica po 7 kolejkach zajmuje 11 pozycję z 7 punktami na koncie i ma jedno zaległe spotkanie z ostatniej kolejki z OKS Mokrzyszów (odwołane ze względu na złe warunki pogodowe). Nasz zespół zajmuje 12 pozycję z 6 punktami. Zawodnicy Olimpii w pierwszych 6 spotkaniach wygrali (6:1 Rotunda Krzeszów, 2:4 Sokół Kamień), jeden mecz zremisowali (4:4 Stal II Stalowa Wola) oraz przegrali trzy (5:3 Sokół Sokolniki, 2:1 Bukowa Jastkowice, 2:0 Unia Skowierzyn). Bilans bramkowy: 18:16. Najlepszym strzelcem naszego rywala jest: Wojciech Sobiło strzelec 7 bramek, o jedną mniej czyli 6 strzelił Łukasz Bajgierowicz. Nasza drużyna już zmierzyła się w obecnym sezonie z Olimpia w spotkaniu Pucharowym w którym przegraliśmy 3:0 (Bramki: Michał Uberman x2, Wojciech Sobiło). Natomiast w spotkaniach z poprzedniego sezonu w Pysznicy nasz zespół wygrał 2:3 (Adrian Kozłwoski,  Wojciech Sobiło - Grzegorz Pytlak, Juliusz Cupak, Piotr Wojtas), w Zdziarach także zwyciężyli nasi zawodnicy 2:1 (Dariusz Gąsiorowski, Piotr Wojtas - Łukasz Wilk).

Jak będzie tym razem i kto zwycięży w derbach zza miedzy ??

Przekonamy się w niedziele na boisku w Zdziarach o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy !!

Sobota 9 Wrzesień 2017r.

• San Kłyżów - Strzelec Dąbrowica 3:3 (Bartłomiej Madej, Daniel Cichoń, Dawid Cichoń - Tomasz Polek, Jan Polek, Łukasz Rożnowski)
  • Unia Skowierzyn - OKS Mokrzyszów 3:2 (Sylwester Malinowski, Przemysław Myszka, Karol Jędral - Robert Rzepiela x2)
  • Stal Nowa Dęba - Stal Gorzyce 0:4 (Tomasz Świąder x2, Marcel Pędlowski, Bartosz Leśniowski)