Zapowiedź 7 Kolejki: Bukowa Jastkowice - LZS Zdziary.

Już jutro tj. środa 6 Wrzesień 2017r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 7 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej na wyjeździe z Bukową Jastkowice. Początek o godzinie 17:00. Obsada sędziowska: KS Dębica. W ostatniej kolejce nasz przeciwnik zremisował 1:1 z OKS Mokrzyszów, natomiast nasz LZS wygrał 6:1 z Rotundą Krzeszów. Po 6 kolejkach Bukowa zajmuje 6 pozycję z 11 punkami na koncie.  Trzy wygrane (3:5 Stal II Stalowa Wola, 0:1 Unia Skowierzyn, 2:1 Olimpia Solo Pysznica), dwa remisy (5:5 Rotunda Krzeszów, 1:1 OKS Mokrzyszów) i jedna przegrana (1:2 Sokół Kamień) to bilans zawodników z Jastkowic przed jutrzejszą kolejką. Bilans bramkowy: 15:12. Najlepszym strzelcem Bukowej jest Paweł Kaczmarczyk strzelec 4 bramek. W poprzednim sezonie nasz zespół w Jastkowicach zremisował 0:0, u siebie przegraliśmy 1:2.

Serdecznie zapraszamy na mecz do Jastkowic!! Początek 17:00.

7 Kolejka (Środa 6 Wrzesień 2017r.) Godzina 17:00:

• Bukowa Jastkowice - LZS Zdziary
  • Stal Nowa Dęba - Unia Skowierzyn