Zapowiedź 9 Kolejki: OKS Mokrzyszów - LZS Zdziary.

Przed podopiecznymi trenera Pawła Szafrana wyjazd do Mokrzyszowa w ramach 9 kolejki Stalowowolskiej Klasie Okręgowej zmierzą się z miejscową drużyną OKS-u Mokrzyszów. W najbliższą niedziele 17 Września 2017r. O godzinie 16:00, dwie godziny wcześniej mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Zbiórka zawodników o godzinie 15:00. Obsada sędziowska: Sylwester Rolek (Główny), Paweł Samołyk i Jan Grdeń (Asystenci).

OKS Mokrzyszów po 8 kolejkach zajmuje 15 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 5 punktów. Jedno zwycięstwo, dwa remisy i cztery porażki to bilans gier w obecnym sezonie. W bilansie bramkowym 15:24, a najlepszym strzelcem jest Michał Kułaga strzelec 6 bramek. Zawodnicy z Mokrzyszowa mają jednak jeden mecz zaległy z Olimpią Sola Pysznica przełożonego z 7 kolejki na 27 Września. W spotkaniach z poprzedniego sezonu wygraliśmy 3:1 u siebie i 0:1 w Mokrzyszowie. Jak będzie tym razem?? Kto zwycięży w meczu 9 Kolejki, przekonamy się o 16:00 na stadionie w Mokrzyszowie. Serdecznie zapraszamy !!

Sobota 16 Wrzesień 2017r.:

• Stal Gorzyce - Unia Skowierzyn

Niedziela 17 Wrzesień 2017r.:

• OKS Mokrzyszów - LZS Zdziary
  • Sokół Kamień - Sparta Jeżowe