Zapowiedź 6 Kolejki: LZS Zdziary - Rotunda Krzeszów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej jutro tj. 2 Wrzesień 2017r. (Sobota) na mecz 6 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej między LZS Zdziary, a beniaminkiem Rotundą Krzeszów. Początek spotkania o godzinie 16:30 na stadionie w Zdziarach. Zbiórka zawodników o 15:30. Juniorzy nie grają - pauza. Obsada Sędziowska: Igor Samołyk (Główny), Paweł Samołyk i Mazur (Asystenci).

Rotunda po 5 kolejkach zajmuje 11 pozycję z 5 punktami na koncie. W pięciu spotkaniach raz udało się wygrać zawodnikom z Krzeszowa w Skowierzynie z miejscową Unia Skowierzyn 1:3, dwa razy remis 5:5 z Bukową Jastkowice i 3:3 z OKS Mokrzyszów oraz dwie porażki 3:0 z Sokołem Kamień i 6:1 z Olimpią Solo Pysznica. Nasz LZS nie ma udanego początku sezonu niestety w pięciu kolejkach podopieczni trenera Pawła Szafrana zdobyli zaledwie trzy punkty.

Kto zwycięży w meczu 6 kolejki przekonamy się już jutro o 16:30 na stadionie w Zdziarach.

Serdecznie zapraszamy !!

2 Sierpień 2017r. (Sobota)

• LZS Zdziary - Rotunda Krzeszów
  • OKS Mokrzyszów - Bukowa Jastkowice