Zapowiedź 4 Kolejki: LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola.

Już w najbliższą sobotę 19 Sierpnia 2017r. o godzinie 12:30 nasza drużyna rozegra mecz 4 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej z rezerwami Stali Stalowa Wola na własnym stadionie. Dwie godziny później o 14:30 swój mecz rozegrają juniorzy naszego LZS-u z juniorami Unii Nowa Sarzyna. Obsada Sędziowska: Mariusz Antosz (Główny), Marek Witoń i Mariusz Koper (Asystenci). Zbiórka zawodników o godzinie 11:30.

Stal II Stalowa Wola po 3 kolejkach zajmuje 10 pozycję z 4 punktami na koncie. W pierwszej kolejce rezerwy Stali przegrały z Bukową Jastkowice 3:5, tydzień później 4:4 z Olimpią Solo Pysznica oraz w ostatniej kolejce zwycięży wysoko z OKS Mokrzyszów 10:1. Nasz zespół nie ma udanego początku rundy w której doznali trzy porażki: 1:0 Stal Gorzyce, 2:3 Strzelec Dąbrowica i 4:0 Sokół Sokolniki. W poprzednim sezonie nasz zespół przegrał u siebie 0:3, natomiast na wyjeździe wygrał 1:2.

Jak będzie tym razem przekonamy się już jutro o godzinie 12:30 na stadionie w Zdziarach.

Serdecznie zapraszamy !!

Sobota 19 Sierpień 2017r.

• LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola
  • OKS Mokrzyszów - Sokół Kamień
  • Pogoń Leżajsk - San Kłyżów
  • Słowianin Grębów - Sokół Sokolniki

Niedziela 20 Sierpień 2017r.

• Unia Skowierzyn - Bukowa Jastkowice
  • Olimpia Solo Pysznica - Rotunda Krzeszów