Zapowiedź 4 Kolejki: San Wrzawy - LZS Zdziary.

W 4 kolejce w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej nasza drużyna LZS-u uda się na wyjazd do Wrzaw, gdzie rozegramecz z miejscową drużyną Sanu Wrzawy. Spotkanie odbędzie sięw najbliższą niedzielę- 30 sierpnia - o godzinie 16:00. Dwie godziny wcześniej swój mecz zagrają juniorzy obu zespołów. San Wrzawy w ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe z Sokołem Kamień 2:3, nasza drużyna natomiast zwyciężyła u siebie z OKS Mokrzyszów 5:1. W poprzednim sezonie na wyjeździe zremisowaliśmy 0:0, jednak u siebie wygraliśmy 3:1. Bramki strzelili: Wojtas Piotr (dwie) i Cichoń Adam. Kto zwycięży w 4 kolejce ?? Przekonamy się w niedziele o godzinie 16:00!!

Obsada sędziowska: Wilk G., Antosz, Sławek.

Serdecznie zapraszamy!!

Zbiórka zawodników 15:00.

San Wrzawy po 3 kolejkach zajmuje przedostatnią15pozycję w tabeli z 3 punktami na koncie. Tyle samo punktów posiada 7 drużyna Unii Skowierzyn, którama lepszy bilans bramkowy i dzięki temu zajmuje wyższą pozycję. Zawodnicy Sanu w pierwszych trzech kolejkach jeden raz wygrali z Sokołem Kamień 2:3 oraz dwa przegrali z Stalą II Stalowa Wola 6:0 i Stalą Gorzyce 1:6. Bilans bramkowy po trzech kolejkach: 4:14. Przed sezonem w drużynie Sanu nastąpiła zmiana trenera grającego - Łukasza Laskowskiego zastąpił grający Maciej Fietko. Najlepszym strzelcem jest Michał Fietko - strzelec 2 bramek, a po jednej bramce strzelili jeszcze Jakub i Michał Fietko.

Sobota 29.08.2015r.

• OKS Mokrzyszów - Pogoń Leżajsk 16:00