Zapowiedź 5 Kolejki: LZS Zdziary - Wisan Skopanie.

W 5 kolejce stalowowolskiej klasy okręgowej nasza drużyna zmierzy się na własnym stadionie z Wisanem Skopanie, a będzie to w najbliższą niedziele 6 Września 2015r. o godzinie 16:00. Dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają drużyny juniorskie obu zespołów. Wisan w ostatniej kolejce zremisował u siebie na boisku z Sokołem Kamień 2:2, nasza drużyna zaś wygrała 0:2 na wyjeździe z Sanem Wrzawy. W spotkaniach w poprzednim sezonie na wyjeździe przegraliśmy z niedzielnym rywalem 3:1 (Paprocki) jednak u siebie zrewanżowaliśmy się wygrywając 4:0 ( Paprocki 2x, Wojtas P., Cichoń A.).

Kto zwycięży w obecnym sezonie ?? Przekonamy się o tym w niedziele o godzinie 16:00. Zapraszamy !!

Wisan Skopanie w tym sezonie zdobył 4 punkty i zajmuje obecnie 8 pozycję. W 4 spotkaniach zawodnicy ze Skopania wygrali jeden mecz: 1:0 z rezerwami Stali Stalowa Wola, zremisowali 2:2 z Sokołem Kamień i dwa mecze przegrali 2:1 z Transdźwig Stale i 4:0 z Stalą Gorzyce. Bilans bramkowy: 4:8. Z drużyny przed sezonem odszedł: trener Janusz Hynowski - Stal Nowa Dęba, bramkarz Mateusz Kuszaj - Resovia Rzeszów, Marcin Lis – LZS Jadachy, Tomasz Polek – Strzelec Dąbrowica, Paweł Durda – Kolejarz Knapy. Przybyli: Dawid Kubisztal, Jakub Mazur, Marcin Domagała - Grunwald Padew Narodowa, Mirosław Dryka - powrót z Lasowiak Wola Baronowska, Marcin Stępień - powrót do gry. W spotkaniu z naszą drużyną nie wystąpi Dawid Rzewicki, który pauzuje za 4 żółte kartki.

Środa 3.09.2015r.

• Stal Gorzyce - Unia Skowierzyn 5:1