Zapowiedź 3 Kolejki: LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów.

Przed naszymi zespołami mecze 3 Kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej. Mecze odbędą się w niedziele 23 Sierpnia 2015r. na boisku w Zdziarach. Seniorzy zmierzą się z OKS Mokrzyszów o godzinie 16:00, juniorzy o 14:00 z ŁKS Łowisko. Obsada sędziowska na te spotkania: Okleciński, Nowak M., Wójs.

OKS Mokrzyszów w ostatniej kolejce wygrał wysoko, bo aż 5:1 z Sokołem Kamień. Nasza drużyna zaś minimalnie uległa w Grębowie miejscowemu Słowianinowi 1:0. Jak będzie w meczu 3 kolejki?? Czy nasza drużyna zdobędzie pierwsze punkty w nowym sezonie?? O tym przekonamy się w niedziele 23.08.2015r. o godzinie 16:00!!

Serdecznie zapraszamy!!

Zbiórka zawodników o 15:00.

OKS Mokrzyszów po 2 kolejkach zajmuje 7 pozycję z 3 punktami na koncie. Bilans bramkowy: 6:4. W pierwszej kolejce zawodnicy Mokrzyszowa przegrali na wyjeździe z Stalą Gorzyce 3:1, natomiastw ostatniej pokonali wysoko 5:1 Sokół Kamień. Wspotkaniach z ubiegłego sezonu nasza drużyna u siebie pokonała OKS 2:0. Bramki wówczas wtedy strzelili: Łukasz Pachla i Wojciech Urbanik, w spotkaniu wyjazdowym przegraliśmy 2:1, bramkę strzelił: Krzysztof Urbanik.

Przed sezonem do OKS-u przybyli: Wojciech Mrozik (Koprzywianka Koprzywnica), Bartosz Róg, Maksymilian Mieszkowicz, Paweł Dziuba (Wszyscy Siarka II Tarnobrzeg), klub opuścili: Michał Łuciów (Koniczynka Ocice), Paweł Marzuchowski (nie wznowił treningów), Damian Prarat (praca), Konrad Janowski (praca).

Sobota 22.08.2015r.

• Stal Gorzyce - Wisan Skopanie 17:00