Zapowiedź 2 Kolejki: Słowianin Grębów - LZS Zdziary.

Już w sobotę 15 Sierpnia o godzinie 17:30 nasza drużyna rozegra mecz w ramach 2 Kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej. Przeciwnikiem LZS-u będzie drużyna Słowianina Grębów, a spotkanie odbędzie się na boisku w Grębowie. Obsada sędziowska: Wilk T., Bogacz, Witrykus. Zawodnicy Słowianina w pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe 1:6 Sokół Kamień. Bramki w tym spotkaniu strzelili: Wilk, Rutyna, Krasoń, Szczepański, Rożek oraz trafienie samobójcze. Nasi zawodnicy przegrali 1:4 z Unią Nowa Sarzyna – bramka: Piotr Wojtas. W poprzednim sezonie na wyjeździe przegraliśmy 4:0, natomiast u siebie zwyciężyliśmy także w takich rozmiarach 4:0. Kto zwycięży w nowym sezonie?? Czy nasz zespół odniesie pierwsze zwycięstwo?? Przekonamy się w Sobotę o godzinie 17:30 !! Serdecznie zapraszamy kibiców !!

Zbiórka zawodników o 16:30.

Słowianin Grębów przed sezonem rozegrał trzy sparingi: pokonał 3:1 Transdźwig Stale (Krasoń, Kułaczkowski, Rutyna R.), 1:0 Klimontowianka Klimontów (Testowany), 1:4 Koprzywianka Koprzywnica (Stąporski x3, Drabik).

15.08.2015r. (Sobota)

• KP Zarzecze - Transdźwig Stale 17:00